PAT-01-NL-F-20-D-A
Manufacturer
FiberSource, Inc.
VIGOR # :
Description
LCP-SCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 1M
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
PAT-01-NL-F-20-D-A PDF
Type Description
Series:Prysmian
Package:Box
Part Status:Active
1st Connector:LC/PPC
2nd Connector:SC/PPC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)