PAT-01-NN-F-20-D-A
Description
LCP-LCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 1M
DataSheet
PAT-01-NN-F-20-D-A PDF
Part Status:Active
1st Connector:LC/PPC
2nd Connector:LC/PPC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)