PAT-04-NN-F-20-D-A
Description
LCP-LCP MM OM3 2MM AQUADUPLEX 4M
DataSheet
PAT-04-NN-F-20-D-A PDF
Part Status:Active
1st Connector:LC/PPC
2nd Connector:LC/PPC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:50/125
Length - Overall:13.1' (4.0m)
Type:Multimode, Duplex, OM3
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
F623RSNSNSNM040
F623RSNSNSNM040
OM1 2 FIBER 3MM JACKET PATCHCORD
TRACER CABLE MTPE-M/F A 90FT OM4
FX1BN1NNNSNM003
FX1BN1NNNSNM003
OM3 1 FIBER 900UM BUFFERED PATCH
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 20V
PAT-04-NN-F-20-D-A
PAT-04-NN-F-20-D-A
CBL ASSY SMA-UMC 9.843"