CB0.81-2IPX4L-4IN-6O
Description
CBL ASSY IPX MHF4 PLG-PLG 4"
DataSheet
CB0.81-2IPX4L-4IN-6O PDF
2nd Contact Gender:Female
Length:4.000" (101.60mm)
Cable Type:0.81mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:White
Features:Opposite Orientation, Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C