ASMZG500F058L13
Manufacturer
Siretta
VIGOR # :
Description
CBL ASSY FME-TNC JACK-PLUG 16.4'
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
ASMZG500F058L13 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:FME to TNC
1st Connector:FME Jack
2nd Connector:TNC Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:196.9" (5.0m) 16.4'
Cable Type:LLC200A
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Black
Features:-
Operating Temperature:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG RG58 24"
WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-150
WFL2-2LPHF6-04N1TV-A-150
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 5.906"
Q-2U01P0001024I
Q-2U01P0001024I
SMA-SJB/MMCX-SP G178 24I
ASMZG500F058L13
ASMZG500F058L13
TS190P
TS190P
IC TELECOM INTERFACE 8FLATPACK
DY040-D
DY040-D
AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 45W