ASMA1500C058L13
Description
CBL ASSY RP-SMA-SMA PLUG 49.2'
DataSheet
ASMA1500C058L13 PDF
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:RP-SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:590.6" (15.0m) 49.2'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz