ASMG020ZN113S11
Manufacturer
Siretta
VIGOR # :
Description
CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
ASMG020ZN113S11 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Style:U.FL (UMCC) to RP-SMA
1st Connector:RP-SMA Jack, Right Angle
2nd Connector:U.FL (UMCC) Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:7.874" (200.00mm)
Cable Type:1.13mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:6 GHz