ASMA500C058L13
Description
CBL ASSY RP-SMA-SMA PLUG 16.4'
DataSheet
ASMA500C058L13 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:RP-SMA to SMA
1st Connector:SMA Plug
2nd Connector:RP-SMA Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Female
Length:196.9" (5.0m) 16.4'
Cable Type:LLC200A
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz