ASMZG2500ZB058L13
Description
CBL ASSY TNC JACK-PLUG 82'
DataSheet
ASMZG2500ZB058L13 PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:TNC to TNC
1st Connector:TNC Jack
2nd Connector:TNC Plug
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:984.3" (25.0m) 82.0'
Cable Type:LLC200A
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz