CCSMA18-MM-141-6
Description
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG .141 6"
DataSheet
CCSMA18-MM-141-6 PDF
Type Description
Series:141
2nd Contact Gender:Male
Length:6.000" (152.40mm)
Cable Type:Hand Formable .141
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:18 GHz
Color:Gray
Features:Shielded
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C