MNPO-09-WD-18.0-C-N-ETH
Manufacturer
Omnetics
VIGOR # :
Description
MALE NANO-D 9POS 18"
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MNPO-09-WD-18.0-C-N-ETH PDF
Type Description
Series:Bi-Lobe® MNPO
Package:Bag
Part Status:Active
1st Connector:Plug, Male Pins
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Nano-D
Number of Positions:9
Length:1.50' (457.20mm)