MMDP-512-N00-WD6Q18.0-1-RH
Manufacturer
Omnetics
VIGOR # :
Description
MICRO-D 102 POS MALE W/ 18"
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MMDP-512-N00-WD6Q18.0-1-RH PDF
Type Description
Series:MMDP
Package:Bag
Part Status:Active
1st Connector:Plug, Male Pins
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Micro-D
Number of Positions:51
Length:1.50' (457.20mm)