MNSO-15-WD-18.0-N-EJS-C
Description
FEMALE NANO-D 15POS 18"
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MNSO-15-WD-18.0-N-EJS-C PDF
Type Description
Series:Bi-Lobe® MNSO
Package:Bag
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Nano-D
Number of Positions:15
Length:1.50' (457.20mm)