SANOXY-VNDR-HDMI-M-TO-M-15FT
Manufacturer
Sanoxy
VIGOR # :
Description
SANOXY 15FT PREMIUM HIGH PERFORM
Catalog
Video Cables (DVI, HDMI)
DataSheet
SANOXY-VNDR-HDMI-M-TO-M-15FT PDF
Type Description
Series:-
Package:Retail Package
Part Status:Active
Connector Type:HDMI-A Male to HDMI-A Male
Length:15.0' (4.57m)
Cable Type:Round
Color:Black
Shielding:Shielded
Usage:High Definition Multimedia Interface
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
P569-003
P569-003
HDMI VIDEO AUDIO CABLE M/M 3'
P560-015-DLI
P560-015-DLI
CABLE SHIELDED DVI-D M/M 15'
HDI-1420
HDI-1420
HDMI MM MAXGRIP 4K2K HIGH SPEED
GBPC1504W T0G
GBPC1504W T0G
BRIDGE RECT 1P 400V 15A GBPC-W
SANOXY-VNDR-HDMI-M-TO-M-15FT
SANOXY-VNDR-HDMI-M-TO-M-15FT
RAPID RELEASE PIN, STEEL
940A
940A