KSW30G-0100
Description
WIRE 30AWG GREEN 100 FT CSW
DataSheet
KSW30G-0100 PDF
Part Status:Active
Wire Gauge:30 AWG
Conductor Diameter:0.010" (0.25mm)
Length:100' (30.5m)
Jacket (Insulation) Material:Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Diameter:0.019" (0.50mm)