CRT24-4RD-250
Description
HOOK-UP STRND 24AWG RED 250'
DataSheet
CRT24-4RD-250 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:24 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.121" (3.07mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:250.0' (76.2m)
Voltage:20kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C