CRT14-8WH-100
Description
HOOK-UP STRND 14AWG WHITE 100'
DataSheet
CRT14-8WH-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:14 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.244" (6.20mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:40kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C