CRT12-5WH-100
Description
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 100'
DataSheet
CRT12-5WH-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:12 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.202" (5.13mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:25kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C