44A0111-22-9-13CS3144L193
Description
HOOK-UP DUAL WALL STRND 22AWG
DataSheet
44A0111-22-9-13CS3144L193 PDF
Cable Type:Hook-Up, Dual Wall
Wire Gauge:22 AWG
Conductor Strand:19/34
Conductor Material:Copper, Tinned
Jacket (Insulation) Material:Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Diameter:0.047" (1.19mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.0031" (0.080mm)
Length:-
Voltage:600V
Operating Temperature:-65°C ~ 150°C