
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 100RL |
| Package: | Digi-Spool™, Continuous Spool |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Hook-Up |
| Wire Gauge: | 4.00mm² |
| Conductor Strand: | 56/0.0118" |
| Conductor Material: | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material: | Polymer |
| Jacket (Insulation) Diameter: | 0.128" (3.25mm) |
| Jacket (Insulation) Thickness: | 0.011" (0.28mm) |
| Length: | Enter Number of Meters in Order Quantity |
| Voltage: | 600V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 120°C |
| Jacket Color: | White |
| Ratings: | - |
| Features: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RL0111-4.00-9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
HOOK-UP STRND 18AWG 60V BLU 250'
WIRE-300V 24GA GR SOLID
HOOKUP STRN 18AWG 300V GRN 1000'
100RL WIRE CABLE METER
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP
DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO214AC
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL GRN 10DIP