2617/22-WH-500
Description
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE 500'
DataSheet
2617/22-WH-500 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:22 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.124" (3.15mm)
Jacket (Insulation) Thickness:0.045" (1.14mm)
Length:500.0' (152.4m)
Voltage:600V
Operating Temperature:-40°C ~ 150°C