CRT12-3BK-50
Description
HOOK-UP STRND 12AWG 15KV BLK 50'
DataSheet
CRT12-3BK-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:12 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.162" (4.11mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:15kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C