CRT16-6.5RD-50
Description
HOOK-UP STRND 16AWG RED 50'
DataSheet
CRT16-6.5RD-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:16 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.201" (5.11mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:32.5kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C