CRT12-6.5BK-100
Description
HOOK-UP STRND 12AWG BLACK 100'
DataSheet
CRT12-6.5BK-100 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:12 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.232" (5.89mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:100.0' (30.5m)
Voltage:32.5kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C