CRT14-6.5RD-50
Description
HOOK-UP STRND 14AWG RED 50'
DataSheet
CRT14-6.5RD-50 PDF
Cable Type:Hook-Up
Wire Gauge:14 AWG
Jacket (Insulation) Diameter:0.214" (5.44mm)
Jacket (Insulation) Thickness:-
Length:50.00' (15.24m)
Voltage:32.5kV
Operating Temperature:-90°C ~ 200°C