AL-13-150-DL-IT-30-X
Description
CBL TIE DB HEAD BLK 150LB 1.129'
DataSheet
AL-13-150-DL-IT-30-X PDF
Type Description
Series:-
Package:10 per Pkg
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Double Head, Locking
Length - Approximate:13.5"
Bundle Diameter:1.30" (33.00mm)
Width:0.503" (12.78mm)
Length - Actual:1.129' (344.09mm)