23LB0400N
Manufacturer
Richco, Inc. (Essentra Components)
VIGOR # :
Description
BEADED TIE, ID TAG, 4 IN LONG, 1
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
23LB0400N PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Beaded, Releasable
Length - Approximate:4"
Bundle Diameter:-
Width:0.500" (12.70mm)
Length - Actual:0.333' (101.60mm, 4.00")