23LP0600N
Manufacturer
Richco, Inc. (Essentra Components)
VIGOR # :
Description
BEADED TIE, ID TAG, 6 IN LONG, 1
Catalog
Cable Ties and Zip Ties
DataSheet
23LP0600N PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Wire/Cable Tie Type:Beaded, Releasable
Length - Approximate:6"
Bundle Diameter:-
Width:0.500" (12.70mm)
Length - Actual:0.500' (152.40mm, 6.00")