SDL-SMA-60-1
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
SILICONE COLD SHRINK
Catalog
Cold Shrink Tape, Tubing
DataSheet
SDL-SMA-60-1 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.197' (60.00mm, 2.36")
Diameter:0.17" ~ 0.60" (4.3mm ~ 15.2mm)