SDL-TN-90-25
Description
GAMMA C SHR 0.30-1.08X3.54" 25PK
DataSheet
SDL-TN-90-25 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.295' (90.00mm, 3.54")
Diameter:0.30" ~ 1.08" (7.6mm ~ 27.4mm)