SDL-DC-152-250
Description
GAMMA C SH 0.35-1.50X5.98" 250PK
DataSheet
SDL-DC-152-250 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.499' (152.00mm, 5.98")
Diameter:0.35" ~ 1.50" (8.9mm ~ 38.1mm)