SDL-1A-125-1
Manufacturer
Gamma Electronics
VIGOR # :
Description
SILICONE COLD SHRINK
Catalog
Cold Shrink Tape, Tubing
DataSheet
SDL-1A-125-1 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.410' (125.00mm, 4.92")
Diameter:0.40" ~ 1.75" (10.2mm ~ 44.5mm)