SDL-1A-125-250
Description
GAMMA C SH 0.40-1.75X4.92" 250PK
DataSheet
SDL-1A-125-250 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.410' (125.00mm, 4.92")
Diameter:0.40" ~ 1.75" (10.2mm ~ 44.5mm)