SDL-TNS-65-25
Description
GAMMA C SHR 0.25-0.95X2.56" 25PK
DataSheet
SDL-TNS-65-25 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.213' (65.00mm, 2.56")
Diameter:0.25" ~ 0.95" (6.4mm ~ 24.1mm)