SDL-TNS-65-250
Description
GAMMA C SH 0.25-0.95X2.56" 250PK
DataSheet
SDL-TNS-65-250 PDF
Type Description
Series:SDL
Package:Box
Part Status:Active
Type:Tubing
Length:0.213' (65.00mm, 2.56")
Diameter:0.25" ~ 0.95" (6.4mm ~ 24.1mm)
Width:-
Material:Silicone Rubber
Thickness:-
Color:Black
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SDL-DC-152-1
SDL-DC-152-1
SILICONE COLD SHRINK
8447-8
COLD SHRINK TUBING 0.48-0.95X8"
4629-S
4629-S
COLD SHRINK TUBE 0.69-1.5X7.01"
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
SDL-TNS-65-250
SDL-TNS-65-250
W25Q32JVSSIQ TR
W25Q32JVSSIQ TR
IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIC
18040ACU
18040ACU
TWEEZER POINTED FINE SS 5.51"