SG40100-BOX
Manufacturer
Tecnomatic Corp
VIGOR # :
Description
SMALL FINGER GRAY DUCT 1&1/2 X 4
Catalog
Wire Ducts, Raceways
DataSheet
SG40100-BOX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Wire Duct Type:Slotted
Height:3.937" (100.00mm)
Length:105.0' (32.00m)
Width:1.575" (40.00mm)