SG10060-BOX
Manufacturer
Tecnomatic Corp
VIGOR # :
Description
SMALL FINGER GRAY DUCT 4 X 2&1/
Catalog
Wire Ducts, Raceways
DataSheet
SG10060-BOX PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Wire Duct Type:Slotted
Height:2.362" (60.00mm)
Length:65.62' (20.00m)
Width:3.937" (100.00mm)