NON-UNIVERSAL HUB ENCODER KIT
NON-UNIVERSAL HUB ENCODER KIT
ROTARY ENCODER OPTICAL 4096PPR
TRANS NPN 60V 10A DPAK
702-07-S-0060-R-OC-1-S-1-SY-N-N
2.0" DIA 1/4" DIA. SHAFT SERVO
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V