DSM5H06//5G59//00250//G6R/1J/**03**
ROTARY ENCODR INCREMENT 2048PPR
UNIVERSAL HUB ENCODER KIT
ROTARY ENCODER OPTICAL 500PPR
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1206
MOSFET N-CH 60V 17A/80A I2PAK