52.1-AN-25-1
DataSheet
52.1-AN-25-1 PDF
Gauss Strength:-
Size:0.984" Dia x 1.378" H (25.00mm x 35.00mm)
Operating Temperature:450°C (TA)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CS-0301-11
CS-0301-11
NEODYMIUM N44H BLOCK MAGNET
MSM-324
MSM-324
MAGNET 0.906" L X 0.232" W RECT
YB-038-1
YB-038-1
NEODYMIUM N42H BAR MAGNET
C0402C689J4GACTU
C0402C689J4GACTU
CAP CER 6.8PF 16V NP0 0402
45 DEGREE ELBOW THREADED IP66 1.
52.1-AN-25-1
52.1-AN-25-1
FN9246-12-06
FN9246-12-06
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT