JC10F-010A-V
Description
CURRENT TRANS J&D 10A 10MM
DataSheet
JC10F-010A-V PDF
Sensor Type:-
Current - Sensing:10A
Number of Channels:1
Output:Ratiometric, 0V ~ 5V
Sensitivity:-
Frequency:50Hz ~ 60Hz
Linearity:±2%
Accuracy:±2%
Current - Supply (Max):-
Operating Temperature:-20°C ~ 50°C
Quantity Unit Price Ext. Price
HO 150-NP
HO 150-NP
SENSOR CURRENT HALL 150A AC/DC