GSU 14D/66.3-S12
Manufacturer
Leuze
VIGOR # :
Description
ULTRASONIC FORKED SENSOR
Catalog
Ultrasonic Receivers, Transmitters
DataSheet
GSU 14D/66.3-S12 PDF
Type Description
Series:14D
Package:Box
Part Status:Active
Type:-
Frequency:-
Voltage - Rated:12 V ~ 30 V
Beam Angle:-
Operating Temperature:0°C ~ 60°C