BPU13300IFAH09
Manufacturer
BeStar Technologies, Inc.
VIGOR # :
Description
13MM WATERPROOF SENSOR
Catalog
Ultrasonic Receivers, Transmitters
DataSheet
BPU13300IFAH09 PDF
Type Description
Series:BPU
Package:Box
Part Status:Active
Type:-
Frequency:300kHz
Voltage - Rated:-
Beam Angle:10°
Operating Temperature:-20°C ~ 80°C