S5-E25D40
Manufacturer
enDAQ
VIGOR # :
Description
S5 VIBRATION SENSOR
Catalog
Multifunction
DataSheet
S5-E25D40 PDF
Type Description
Series:S5
Package:Case
Part Status:Active
Output Type:Digital
Operating Temperature:-10°C ~ 80°C
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
P8652
P8652
WEB SENSOR POE - 2 CH. BINARY
D4130
D4130
THERMO-HYGRO-BAROMETER
T3313
T3313
RH+T PROBE WITH RS232OUTPUT
T1114NLT
T1114NLT
XFRMR T1/E1/CEPT/ISDN-PRI 1:2CT
CI0106S0000
CI0106S0000
6 POS 2.00MM (.079) SINGLE ROW C
S5-E25D40
S5-E25D40
S5 VIBRATION SENSOR
4D2440
4D2440
SSR RELAY SPST-NO 40A 24-280V