DDSPT-75-1-6
Manufacturer
Kilo International
VIGOR # :
Description
KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Catalog
Knobs
DataSheet
DDSPT-75-1-6 PDF
Type Description
Series:DDSPT
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:Cylindrical with Skirt
Type:Knurled, Straight
Shaft Size:0.125" (3.18mm)
Diameter:0.750" (19.05mm), 1.113" (28.27mm) Skirt
Height:0.750" (19.05mm)