FTA2305635035N
Manufacturer
Fechometal
VIGOR # :
Description
304 SS BND 1/4" X 0.020" X 100'
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
FTA2305635035N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Band
Color:Silver
Size / Dimension:100.00' L x 0.250" W (30.48m x 6.35mm)