MSA015-20
Manufacturer
Maudlin Products
VIGOR # :
Description
SLOTTED SHIM,2X2 INX0.015IN,PK20
Catalog
Miscellaneous
DataSheet
MSA015-20 PDF
Type Description
Series:MSA
Package:Box
Part Status:Active
Type:Slotted Shims
Color:Silver
Size / Dimension:2.00" L x 2.00" W x 0.015" H (50.8mm x 50.8mm x 0.38mm)