MSA020-20
Description
SLOTTED SHIM,2X2 INX0.020IN,PK20
DataSheet
MSA020-20 PDF
Color:Silver
Size / Dimension:2.00" L x 2.00" W x 0.020" H (50.8mm x 50.8mm x 0.51mm)