MSA050-10
Description
SLOTTED SHIM,2X2 INX0.050IN,PK10
DataSheet
MSA050-10 PDF
Color:Silver
Size / Dimension:2.00" L x 2.00" W x 0.050" H (50.8mm x 50.8mm x 1.27mm)