
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Thread/Screw/Hole Size: | - |
| Diameter - Inside: | 0.117" (2.97mm) |
| Diameter - Outside: | 0.300" (7.62mm) |
| Diameter - Shoulder: | 0.140" (3.56mm) |
| Thickness - Overall: | 0.055" (1.40mm) |
| Length - Below Head: | 0.048" (1.22mm) |
| Material: | Polyphenylene Sulfide, Glass Filled |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 |
Current price of 7721-9PPS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES ARRAY 4 RES 510K OHM 0804
WASHER SHOULDER POLY SULFIDE
MIC 5P M/MP 12' 22/5 PVC
RSRK 30-838/0.5M